Contact

Hajé Shops

Rijksweg A6, de Aalscholver 2
8218 PW Lelystad
t 088 523 00 33
e decoratie@haje.nu

Bekijk alle locaties

    Locaties

    Hajé restaurant de Taveerne

    Bij de werf vam Batavialand
    Oostvaardersdijk 01-09
    8244 PA Lelystad

    t 088 523 00 14
    e taveerne@haje.nu

    Hajé hotel-restaurant
    de Lepelaar

    Rijksweg a6, de Lepelaar 4
    (Almere ⇒ Lelystad)
    8218 PX Lelystad

    t 088 523 00 12
    lepelaar@haje.nu

    Hajé hotel-restaurant
    de Aalscholver

    Rijksweg a6, de Aalscholver 2
    (Lelystad ⇒ Almere)
    8218 PW Lelystad

    t 088 523 00 13
    aalscholver@haje.nu

    Hajé restaurant Natuurpark

    Vlotgrasweg 11
    8219 PP Lelystad

    t: 088 523 00 21
    e: natuurpark@haje.nu

    Hajé restaurant Nunspeet

    Rijksweg A28 2
    8091 ZZ Nunspeet

    t 088 523 00 19
    nunspeet@haje.nu

    Hajé restaurant Nieuwegein

    Waterliniedok 1
    3433 NV Nieuwegein

    t 088 523 00 11
    nieuwegein@haje.nu

    Hajé restaurant Afsluitdijk Zurich

    Viaduct 3
    8751 TL Zurich

    t 088 523 00 18
    zurich@haje.nu

    Hajé hotel-restaurant Joure

    Klokmakkerij 1
    8501 ZS Joure

    t 088 523 00 16
    joure@haje.nu